Світильник в золотому корпусі з плафоном з візерунком

- Немає в наявності
- Код: 8140/1 GD
415 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія стельових люстр в золотому корпусі з плафонами з візерунком представлена на 1, 2, 3 або 5 ламп.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 30 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Колір плафона | Напівпрозорий з візерунком |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 12х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | 8140 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для коридору |
| Форма | Прямокутник |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 10 |
- Ціна: 415 ₴





