Люстра 7813177 (1500) BK

- В наявності
- Код: LVS6137
4 402 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра LED
Джерело світла: LED
Потужність: 33W
Температура світла: 3000K
Розмір: 1500*400 мм
Висота: 1200мм
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Кріплення до стелі: 120*40мм (планка 90мм)
Тип лампи: стельова підвісна
Джерело світла: LED
Потужність: 33W
Температура світла: 3000K
Розмір: 1500*400 мм
Висота: 1200мм
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Кріплення до стелі: 120*40мм (планка 90мм)
Тип лампи: стельова підвісна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Довжина | 1500 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, W | 33W |
| Температура світла, К | 3000K |
| Тип кріплення | стельова планка |
- Ціна: 4 402 ₴


