Підвісний світильник з чорним корпусом 30х13 см

- Немає в наявності
- Код: DE3C BK
3 645 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія підвісних світильників представлена у трьох кольорах корпусу: білий, чорний та золотий. Така варіація кольорів дозволяє прекрасно їх комбінувати між собою або ж розміщувати одинично. Особливість цієї моделі полягає в тому, що під час монтажу можна встановити бажаний кут нахилу корпуса світильника. Світильник має вбудовані світлодіоди із нейтральною температурою світла. Потужність - 2,3 Вт. Ця модель підвіса буде служити чудовим акцентним рішенням в інтер'єрі.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Потужність, Вт | 2,3 |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | DE 3C |
| Тип кріплення | в двох точках |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 13 |
- Ціна: 3 645 ₴







