Накладний світильник PAULA-24 3CCT 3CCT

- В наявності
- Код: 016-092-0024-010
363,72 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладний світильник PAULA-24 3CCT 3CCT
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | 160-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 210 мм |
| Світловий потік (лм) | 1920 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 час |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 3000K, 4000K, 6500K На вибір є перемикач |
- Ціна: 363,72 ₴


