Люстра LED "MONARCH-100 3CCT"

- Немає в наявності
- Код: 019-079-0100-010
2 586,36 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра LED "MONARCH-100 3CCT"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній Метал Силікон |
| Потужність | 50W/100W |
| Робоча напруга | 180-240V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 880 мм х 500 мм х 1000 мм |
| Світловий потік (лм) | 7000 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | черний |
| Колірна температура, К | 3000K 4200K 6400K |
- Ціна: 2 586,36 ₴



