Люстра LED "LORENZO-6"

- В наявності
- Код: 021-025-0006-060
1 006,74 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра LED "LORENZO-6"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Aluminium |
| Потужність | Max. 18W LED |
| Робоча напруга | 200-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм х 250 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип цоколя | 6xE27 |
| Колір | черний |
- Ціна: 1 006,74 ₴



