Люстра з квітковими мотивами Ø 38х22 см

- В наявності
- Код: SG53-390
4 235 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантні люстри з колекції квітів поєднують сучасний дизайн та витончену природність. Чорна металева основа та підвісний корпус-абажур, виконаний із білих акрилових пластин, формують різноманітні квіткові композиції, що створюють унікальне освітлення в інтер’єрі. Кожна люстра з цієї серії має індивідуальну форму, що нагадує розкриту квітку. Маленькі деталі латунної фурнітури додають люстрам ще більшої елегантності та розкішного вигляду. Колекція представлена в п’яти варіаціях: SG52-400 — люстра з відкритими пелюстками, схожа на півонію (Ø 40х15 см). SG53-390 — форма, що нагадує квітку нарциса (Ø 38х22 см). SG54-400 — люстра з ніжно відкритими пелюстками, схожа на камелію (Ø 38х20 см). SG55-400 — люстра з м’якими вигинами, нагадує тюльпан (Ø 40х25 см). SG57-390 — люстра, що поєднує елементи квітки лілії (Ø 38х20 см). Кожна люстра із цієї серії виглядає чудово як окремо, так і в комбінації з іншими моделями, створюючи неповторну світлову композицію. Усі моделі оснащені вбудованими світлодіодами потужністю 14 Вт і нейтральним світлом, що забезпечує м’яке та рівномірне освітлення вашого простору.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 22 |
| Довжина | 38 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | латунь |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Акрил |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Потужність, Вт | 14 |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | SG52 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 38 |
- Ціна: 4 235 ₴








