Чорне бра з поворотним спотом зліва + розʼєм USB

- В наявності
1 695 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо ще одну надзвичайно актуальну модель бра із спотом на корпусі. Його дизайн складається із видовженої металевої основи (30х4х3 см ) та поворотного спота (10х2,5 см). Воно має витончений сучасний мінімалістичний і водночас практичний дизайн. Довжина корпусу - 30 см, ширина - 4 см, відступ від стіни (макс.) - 14 см. Конструкція бра має вбудовані Led-елементи у споті та металевій стіновій основі, що випромінюють нейтральне світло. Потужність бра загальна - 8 Вт (спот - 3 Вт, основа - 5 Вт). Перевагою даної моделі бра є наявність на корпусі двох роздільних вимикачів та розʼєм USB (1А), що дозволяє зручно заряджати пристрої. Серія цих бра включає моделі у трьох кольорах корпусу (білий, чорний та латунь) та у двох конфігураціях (спот зліва або справа), тому легко адаптується до будь-якого інтер’єру та забезпечує максимальний комфорт у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 4 |
| Відступ від стіни | 14 см |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Потужність, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 10х2,5 см |
| Розмір стельової основи | 30х4х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WJ 028/2 |
| Сторона | Права |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 3 |
- Ціна: 1 695 ₴







