Дизайнерська люстра із прозорими скляними пластинами Ø 80 см

-25%
- В наявності
- Код: D1522-800
18 305 ₴
13 728,80 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська люстра із прозорими скляними підвісними пластинами — це справжній витвір мистецтва, що поєднує елегантність і загадковість. Її високий металевий каркас бронзового відтінку утримує прозорі кришталі, що звисають, немов підсвічені сталактити льодовикової печери, додаючи композиції особливого шарму та витонченості. Світло, яке випромінюється від ламп, м’яко і рівномірно розсіюється, створюючи м’яке, багатогранне освітленняі перетворюючи будь-який інтер’єр на атмосферне середовище. У поєднанні з витонченими ланцюжками, які доповнюють композицію, ця люстра стане яскравим акцентом вашого простору. Модель доступна в трьох варіантах: 60 см — 6 ламп 80 см — 8 ламп 100 см — 10 ламп Цоколь E14 дає можливість вибору освітлення під ваші потреби, а висота люстри регулюється завдяки ланцюжкам, що додають можливості для адаптації під будь-які приміщення.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 |
| Діаметр корпусу | 80 |
| Колір корпусу | Бронзовий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 145 см |
| Мінімальна висота | 73 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Серія | d 1522 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 13 728,80 ₴




