Настінний чорний LED світильник у корпусі 100х15 см

-10%
- В наявності
- Код: WM32/1000
2 595 ₴
2 335,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний настінний світлодіодний чорний світильник у 2-х розмірах довжини: 60 та 100см. Ширина 15 см. Однією з переваг цього світильника є можливість кріплення як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Світильник має вбудовані світлодіоди з нейтральним денним світлом.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Довжина | 100 |
| Довжина корпусу | 100 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 12 |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір стельової основи | 9х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WM32 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 2 335,50 ₴




