Дизайнерський підвіс LEDA у латунному корпусі 200 см

- В наявності
- Код: A99-950*2000-1 AB
5 055 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія дизайнерських підвісних світильників LEDA в металевому корпусі кольору латунь з неоновою вставкою стане вишуканим акцентом у вашому інтер’єрі. Кожен світильник має металеву дугу, прикрашену маленькими металевими кульками, з світловою неоновою частиною 4000K в середині, що додає йому сучасного вигляду та елегантності. Ця серія представлена в трьох варіантах: Одинарний корпус — загальна довжина підвісної частини — 200 см, потужність — 10 Вт (Арт: A99-950*2000-1 AB) Потрійний корпус (Арт: A99-950*2000-3 AB) Корпус із 6 дугами (Арт: A99-2000*2000-6 AB) Форму світильника можна змінювати, регулюючи відстань між точками кріплення, що дозволяє створювати більш або менш вигнуті дуги, адаптуючи люстру під різні простори. Ці світильники чудово підходять для просторих кімнат, арт-просторів, а також для комерційних приміщень (ресторанних зон, шоу-румів), де вони стануть стильним і ефектним доповненням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Овал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 200 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Мінімальна висота | 80 см |
| Потужність, Вт | 10 |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | MBJ 1 |
| Тип кріплення | Хрестовина + трос |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
- Ціна: 5 055 ₴





