Люстра в корпусі латунь з 4 видовженими графітовими плафонами

-15%
- В наявності
- Код: YG8003/4B GR
2 285 ₴
1 942,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія світильників на 6/4/2 лампи з видовженим плафоном двох кольорів: графіт та янтар
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 78 |
| Колір корпусу | Графіт |
| Колір плафона | Янтарний |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 35 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Серія | YG 8003 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 36 |
- Ціна: 1 942,25 ₴


