Настінний чорний бра Infinity у корпусі 100х13 см

-10%
- В наявності
- Код: WM36/1000
2 595 ₴
2 335,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний чорний бра у 2-х розмірах довжини: 80 та 100 см. Ширина 13 см. Однією з переваг цього світильника є можливість кріплення як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Світильник має нейтральне денне світло.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Довжина | 100 |
| Довжина корпусу | 100 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 21 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WM36 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 13 |
- Ціна: 2 335,50 ₴





