Підвісний світильник Vicenta Ø 30 см

-15%
- В наявності
- Код: MJ54-300
4 395 ₴
3 735,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник в корпусі метад кольору хром - Vicenta
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 33 |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 180 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 30 см |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Серія | MJ54 |
| Тип кріплення | на дюбель (6 см) |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 3 735,75 ₴







