Стельова люстра в чорному корпусі на 10 плафонів

-10%
- В наявності
- Код: 8122/10 BK
4 725 ₴
4 252,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімалістичний стельовий світильник на 6 або 10 плафонів в корпусі метал чорного кольору. Плафони доступні у 3-х варіантах : прозорий, прозорий із хромовою ниткою або графітовий.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 90 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з хромованою ниткою |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 55 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серія | 8122 E27 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 90 |
- Ціна: 4 252,50 ₴




