Підвісний світильник Belid Primus Ⅱ white Ø 48х25 см

-5%
- В наявності
- Код: MJ13-480 WT
6 315 ₴
5 999,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник Belid Primus Ⅱ у двох кольорах корпусу - білий та чорний, та у двох розмірах - 38 см та 48 см
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 25 |
| Довжина | 48 |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна висота | 145 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 75 см |
| Розмір монтажної планки | 13х9 см |
| Розмір плафона | 48 см |
| Розмір стельової основи | 13х9 см |
| Серія | MJ 13 |
| Тип кріплення | Гачок |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 48 |
- Ціна: 5 999,25 ₴



