Люстра-молекула в чорному кольорі корпусу з 16 подвійними плафонами

-10%
- В наявності
- Код: 5033/16
6 835 ₴
6 151,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра-молекула в чорному кольорі корпусу з подвійними плафонами (янтарний+прозорий) Люстра представлена у декількох розмірах : на 6,8, 12 та 16 ламп
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з янтарним |
| Кількість ламп | 16 |
| Максимальна висота | 55 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Серія | 5033 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 6 151,50 ₴





