Підвісний світильник з срібним напиленням Ø 30 см

-15%
- В наявності
- Код: AA320-300 SL
2 645 ₴
2 248,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія підвісних світильників з срібним напиленням в трьох діаметрах плафону
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Срібний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 30 см |
| Серія | AA 320 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 2 248,25 ₴





