Стельова люстра на 6 прозорих плафонів в білому корпусі Ø 66 см

- В наявності
- Код: 8122/6 E27 WT+CH+CL new
3 015 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімалістичний стельовий світильник на 6 або 10 плафонів в корпусі метал білого кольору Плафони доступні у двох варіантах : прозорий або графітовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 66 |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 55 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серія | 8122 E27 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 66 |
- Ціна: 3 015 ₴



