Стильна каскадна люстра на 8 плафонів Ø 80 см

-30%
- В наявності
- Код: SA28/8
6 775 ₴
4 742,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна каскадна люстра на 6 або 8 плафонів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 80 |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 85 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Серія | Y8828 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Асиметрична |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 4 742,50 ₴




