Сучасний підвісний світильник, наче місячне затемнення 28х32 см

-15%
- В наявності
- Код: SA26-280 BK
3 605 ₴
3 064,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доступна модель у двох розмірах: 18 та 28 см
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 32 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 210 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Потужність, Вт | 5 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 28 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | SA26 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 28 |
- Ціна: 3 064,25 ₴




