Підвісний світильник із золотистим напиленням Ø 25 см

-15%
- В наявності
- Код: AA320-250 GD
2 135 ₴
1 814,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія підвісних світильників із золотистим напиленням в трьох діаметрах плафону
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 25 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Золотий |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 25 см |
| Серія | AA 320 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 1 814,75 ₴




