Підвісний світильник у формі купола Ø 40 см

-20%
- В наявності
- Код: D1289-400 WT
6 295 ₴
5 036 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник має форму купола, поверхня якого нагадує витончене мереживо з вкрапленнями десятків магічних світлячків, що являють собою вбудовані світлодіоди
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 40 |
| Діаметр корпусу | 40 |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна висота | 185 см |
| Мінімальна висота | 48 см |
| Потужність, Вт | 22 w |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Світлова температура | 3000 К |
| Серія | D 1289 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Куля |
| Ширина | 40 |
- Ціна: 5 036 ₴

