Мінімалістична підвісна люстра з чорному каркасі 120 см

-20%
- В наявності
- Код: SG31-1200L BK
4 965 ₴
3 972 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель доступна у двох розмірах: 90 та 120 см А також у двох кольорах корпусу: чорний та білий
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 |
| Довжина корпусу | 120 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 210 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 26 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | SG 31 |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
- Ціна: 3 972 ₴






