Люстра Round Dome у золотому каркасі Ø 80 см

-25%
- В наявності
- Код: SGA14-800
8 385 ₴
6 288,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 |
| Діаметр корпусу | 80 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 160 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | SGA 14 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 6 288,75 ₴



