Розкішна кругла люстра з підвісними ланцюжками Ø 80 см

-25%
- В наявності
- Код: SP08-800 NEW SL
15 085 ₴
11 313,80 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішна кругла люстра з підвісними ланцюжками. Корпус метал кольору хром. Люстра має вбудовані світлодіоди на 3 колірних режими (тепле, нейтральне денне, холодне). Дана модель люстри представлена у двох розмірах, діаметром: 60 та 80 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 |
| Діаметр корпусу | 80 |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | SP 07 new |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 11 313,80 ₴




