Видовжена підвісна люстра у білому каркасі 120 см

-20%
- В наявності
- Код: SG30-1200L WT
4 875 ₴
3 900 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 |
| Довжина корпусу | 120 |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна висота | 195 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Потужність, Вт | 40 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | SG30 WT |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
- Ціна: 3 900 ₴







