Люстра з підвісним корпусом у вигляді таючих гір з патиною Ø 80 см

- В наявності
- Код: MJ374-800 BK
19 175 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія люстр з підвісним корпусом у вигляді таючих гір — це елегантне поєднання сучасного дизайну та натхнення природою. Чорний металевий корпус із силиконовим розсіювачем з одного боку і прозорими акриловими елементами з іншого (разом висота 13 см) створюють враження крижаних гір, що тануть. Всередині гір розташовані дрібні шматочки золотої патини, що додають люстрі особливого шарму. Світлодіоди, вбудовані в чорний корпус, підтримують три режими освітлення і випромінюють світло в дві сторони. Особливий акцент створюють світіння «гір» із маленькими деталями золотої патини, які перетворюють люстру на яскравий акцент в інтер’єрі. Модель представлена в двох формах: Круглий кільцевий корпус — в 2-х діаметрах: 60 см та 80 см Видовжений прямий корпус — в 2-х довжинах: 100 см та 120 см Висота кожної люстри регулюється, що дозволяє адаптувати її до різних типів приміщень. Ці люстри стануть чудовим акцентом у вітальні, спальні, їдальні або в сучасних комерційних приміщеннях (особливо ресторанах та готелях), додаючи інтер’єру стилю та вишуканості.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 13 |
| Довжина | 80 |
| Діаметр корпусу | 80 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 90 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Потужність, Вт | 44 w |
| Розмір монтажної планки | 17,5 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | MJ374 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 19 175 ₴






