Підвісна люстра із пластинами у вигляді прозорих крижин Ø 80 см

- В наявності
- Код: MJ371-800 BK
19 535 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія підвісних люстр з "крижаним" корпусом — це неймовірне поєднання сучасного дизайну та естетичної елегантності. Чорний металевий корпус в поєднанні з прозорими акриловими елементами нагадує крижини, що тануть, створюючи ефект кристалічної легкості. Такий дизайн ідеально підходить для просторів, де важлива не лише функціональність, а й художній вигляд освітлення. Ця серія представлена в двох формах: круглий кільцевий корпус — в 2-х діаметрах: 60 см та 80 см видовжений прямий корпус — в 2-х довжинах: 100 см та 120 см Такі варіанти дозволяють підібрати люстру під будь-який інтер’єр, від класики до сучасного мінімалізму. Висота кожної люстри регулюється, що дає можливість адаптувати її до різних типів приміщень. Вона стане чудовим акцентом у вітальні, спальні, їдальні або в сучасних комерційних приміщеннях (особливо ресторанах та готелях), додаючи інтер’єру стилю та вишуканості.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 8 |
| Довжина | 80 |
| Діаметр корпусу | 80 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Потужність, Вт | 54 |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | MJ371 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 19 535 ₴






