Підвісний світильник-квітка у чорно-оранжевому корпусі Ø 40х25 см

- В наявності
- Код: SGA31-280 Black+Red
5 105 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірний підвісний світильник виконаний у вигляді стилізованої квітки з поєднанням чорного верхнього плафона та фактурного оранжевого низу (Ø 40 х 25 см). Світлодіоди потужністю 8 Вт з нейтральною температурою світла приховані під пластиковим розсіювачем, забезпечуючи м’яке й рівномірне освітлення. Стельова частина світильника виконана з чорного металу, що прекрасно гармонує з основним плафоном, а видовжений металевий елемент латунного кольору додає розкішного вигляду. Загальна висота світильника регулюється від 35 до 140 см, що дозволяє адаптувати його до будь-яких розмірів приміщення, що особливо зручно для кухні, спальні чи вітальні. Цей світильник стане чудовим доповненням для декоративного освітлення окремих зон, надаючи інтер’єру стилю, елегантності та сучасного вигляду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 25 |
| Довжина | 40 |
| Діаметр корпусу | 40 |
| Колір корпусу | Оранжевий |
| Колір фурнітури | латунь |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Потужність, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | SGA31 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 40 |
- Ціна: 5 105 ₴








