Стельова люстра у золотому каркасі із 6 бірюзовими плафонами

-10%
- В наявності
- Код: 8071/6
3 715 ₴
3 343,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 65 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Прозорі з бірюзовим відтінком |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 75 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12х14 см |
| Серія | 8071 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E14 |
- Ціна: 3 343,50 ₴






