Бра у латунному корпусі із скляним розсіювачем 21х10,5х9 см
- В наявності
- Код: W110 FGD
2 505 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бра у латунному корпусі із скляним розсіювачем 21х10,5х9 см
2 505 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильне бра в металевому корпусі кольору латунь із прозорим скляним розсіювачем — ідеальний вибір для сучасних інтер'єрів. Висота бра — 21 см, ширина — 10,5 см, відступ від стіни — 9 см. Це елегантне освітлення додає елементів розкоші та стилю в будь-яке приміщення. Світлодіоди з нейтральною температурою світла потужністю 4,5 Вт створюють м’яке, але яскраве світло, яке відбивається на скляному розсіювачі, створюючи ефект відблисків, подібних до діамантів. Така особливість робить модель ще більш привабливою та додає інтер'єру шик. Це бра стане чудовим доповненням до інтер'єрів у стилях мінімалізм, лофт або сучасний класика. Ідеальне рішення для створення атмосфери елегантності й комфорту в будь-якій кімнаті вашого дому.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 21 |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 4,5 Вт |
| Розмір монтажної планки | 17,5 см |
| Розмір стельової основи | 18х5х2,5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 10.5 |
- Ціна: 2 505 ₴

