Стрічка світлодіодна AVON вологозахищена Янтарна

- В наявності
- Код: 081-025-0001-070
149,10 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрічка світлодіодна AVON вологозахищена Янтарна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Ціна вказана за 1 м |
| Кількість в упаковці | рулон — 50 метрів |
| Потужність | 13W (1 м) |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Світловий потік (лм) | 72000 lm / 164 ft |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Ступінь захисту IP | IP 65 (вологозахищена) |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | Бурштинова |
- Ціна: 149,10 ₴

