Люстра 7813034-3 AB

- В наявності
- Код: LVS5020
4 402 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра LED 7813034-3 AB
Джерело світла: LED
Потужність: 37W
Температура світла: 4000К
Діаметр: 700мм
Висота (регулюється): 600мм (мін.) - 1150мм (макс.)
Матеріал підвісу: метал
Колір підвісу: бронзовий
Кріплення: металеве коло 130мм (внутрішній діаметр)
Тип лампи: стельова підвісна
Джерело світла: LED
Потужність: 37W
Температура світла: 4000К
Діаметр: 700мм
Висота (регулюється): 600мм (мін.) - 1150мм (макс.)
Матеріал підвісу: метал
Колір підвісу: бронзовий
Кріплення: металеве коло 130мм (внутрішній діаметр)
Тип лампи: стельова підвісна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Колір корпусу | Бронза |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, W | 37W |
| Розмір кріплення | 130 мм |
| Температура світла, К | 4000K |
| Тип кріплення | стельове коло |
- Ціна: 4 402 ₴



