Бра 781W3042 (600) BK

- В наявності
- Код: LVS5030
1 278 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний світильник LED 781W3042 (600) BК
Джерело світла: LED
Потужність: 10W
Температура світла: 4000К
Довжина: 600мм
Матеріал підвісу: метал
Колір: чорний
Кріплення: металеве коло 100мм
Тип лампи: настінна
Джерело світла: LED
Потужність: 10W
Температура світла: 4000К
Довжина: 600мм
Матеріал підвісу: метал
Колір: чорний
Кріплення: металеве коло 100мм
Тип лампи: настінна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, W | 10W |
| Розмір кріплення | 100 мм |
| Температура світла, К | 4000K |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Тип світильника | настiнний |
- Ціна: 1 278 ₴


