Сітчаста декоративна люстра у хромованому корпусі 105х50 см

-25%
- В наявності
- Код: MJ299-1000*400 CH
35 465 ₴
26 598,80 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна декоративна люстра, що поєднує в собі легкість та витонченість, стане ідеальним доповненням для інтер’єрів, які прагнуть стилю та індивідуальності. Створена у вигляді хромованої хмари, сплетеної з тонких металевих дротів, ця люстра є справжнім витвором мистецтва. LED-елементи потужністю 26 Вт із нейтральною температурою світла ефективно підсвічують її, додаючи вишуканості та затишку. Хаотична, але водночас гармонійна структура люстри створює враження динаміки та легкості, органічно доповнюючи будь-який простір. М’яке, розсіяне світло наповнює кімнату, підкреслюючи сучасний стиль та естетику. Довжина люстри — 105 см, висота підвісної частини — 50 см, а регульована висота підвісу до 230 см дозволяє адаптувати люстру до будь-яких потреб: від обіднього столу до вітальні чи зони ресепшену. Хромований корпус додає блиску і відображає навколишнє світло, підсилюючи декоративний ефект. Ця модель — це нестандартне, стильне та виразне рішення для тих, хто шукає щось нове та унікальне в своєму інтер’єрі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 50 |
| Довжина | 107 |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 230 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Потужність, Вт | 26 |
| Розмір монтажної планки | 19,5 см |
| Розмір стельової основи | 20х8х5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | Структури Chrome |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 26 598,80 ₴





