Світильник трековий 780TFG-20C BK

- В наявності
- Код: LVS5950
525 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійний світильник магнітний 780TFG-20C BK
Джерело світла: LED
Потужність: 20W
Робоча напруга: DC 48V
Температура світла: 4000К
Матовий розсіювач світла
Розміри: (дшв) 600х22х13мм
Матеріал: алюміній
Колір світильника: чорний
Тип кріплення: магнітна трекова система
Джерело світла: LED
Потужність: 20W
Робоча напруга: DC 48V
Температура світла: 4000К
Матовий розсіювач світла
Розміри: (дшв) 600х22х13мм
Матеріал: алюміній
Колір світильника: чорний
Тип кріплення: магнітна трекова система
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність, W | 20W |
| Робоча напруга | DC 48V |
| Температура світла, К | 4000K |
| Тип кріплення | магніт |
| Тип світильника | трековий |
- Ціна: 525 ₴


