Люстра з кільцевим підвісним сатиновим корпусом та янтарним склом Ø50 см

- В наявності
- Код: MJ311-500
7 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія підвісних люстр MJ311 — це елегантне поєднання сучасного геометричного дизайну та витончених матеріалів. Люстра має алюмінієвий корпус кольору сатин з текстурою, що імітує дерево, в поєднанні з стильною скляною частиною янтарного кольору та металевою латунною стельовою основою. Така комбінація створює унікальне враження, яке поєднує в собі сучасний стиль і натхнення природними формами. Вбудовані світлодіоди підтримують три режими освітлення: теплий, нейтральний та холодний. Світло м’яко розсіюється через акрилову вставку, створюючи атмосферу затишку та елегантності. Модель представлена в двох варіантах: Кругла люстра — в діаметрах 50 см та 60 см. Видовжена люстра — 100 х 30 см (82 Вт). Регульована висота кожної люстри дозволяє адаптувати її під будь-який інтер'єр. Ці люстри ідеально підходять для віталень, їдалень чи сучасних офісів, додаючи їм не лише освітлення, але й неперевершений стиль і елегантність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 7 |
| Довжина | 50 |
| Діаметр кільця | 50 см |
| Колір корпусу | Сатин |
| Колір плафона | Янтарний |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Потужність, Вт | 54 |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | MJ311 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 50 |
- Ціна: 7 995 ₴





