Люстра з кільцевим підвісним корпусом з рельєфного хвилястого акрилу з поталлю Ø80 см

- В наявності
- Код: MJ309-800 BK
18 635 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія підвісних люстр MJ309 з прозорого рельєфного хвилястого акрилу — це витончене поєднання сучасного дизайну і натхнення природними формами. Чорний металевий корпус, який наче прихований за прозорою акриловою конструкцією, створює враження, що люстра виготовлена з льодової скульптури. Акрилова частина люстри має частково хвилясту рельєфну поверхню, а також маленькі деталі із золотої поталі, що додає світильнику неповторного шарму. Вбудовані світлодіоди в чорному корпусі підтримують три режими освітлення: теплий, нейтральний та холодний. Світло, що випромінюється, м’яко розсіюється через прозору акрилову конструкцію, підкреслюючи рельєфність поверхні. Це створює унікальний ефект, де світло «танцює» на поверхні акрилу, додаючи інтер’єру вишуканості та сучасного вигляду. Модель представлена у двох формах: Круглий кільцевий корпус — у 2-х діаметрах: 60 см та 80 см Видовжений прямий корпус — 120 см (56 Вт) Висота кожної люстри регулюється, що дозволяє адаптувати її до різних типів приміщень. Ці люстри чудово підходять для віталень, їдалень або сучасних комерційних приміщень, додаючи їм стилю та елегантності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 8 |
| Довжина | 80 |
| Діаметр корпусу | 80 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Потужність, Вт | 112 Вт |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | MJ309 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 18 635 ₴







